Mrkněte se na další skvělé Čumpelíkovo číslo!

Čumpelík když pomůže, tak pomůže. Tentokrát se to ale lehce mine účinkem… Ostatně jako vždy. Podívejte se na to sami v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.
Fero a jeho harmonika
Fero a jeho harmonika
Produkce

reklama

Fero Čumpelík sám sebe prezentuje jako dobromyslného Cikána, co má srdce ze zlata. Ne, že by ale rodina Krejzových s tímto tvrzením tak úplně souhlasila…

Aničku čeká velký den – do vily Krejzových mají přijít náboráři z její firmy a mají zhodnotit, zda může být Anna povýšena na šéfku místní pobočky banky. Anna je z toho pochopitelně dosti ve stresu a Čumpelíka by nejraději zavřela po dobu návštěvy do králíkárny.

Jak už se dá v Krejzových čekat, nic nepůjde podle plánu. A Čumpelík tomu nasadí korunu.

Podívejte se sami:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (16): Čumpelíkovo číslo

Jak to nakonec dopadne, bude Anička povýšena, nebo to bude naopak fakt velký průšvih? To uvidíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

reklama

reklama