Mrkněte se na předpremiéru úterní epizody Krejzových. Právě teď online!

Na iPrimě právě začala fungovat nová služba – iPrima Videopůjčovna. Díky ní se můžete podívat hned na dvě epizody svého oblíbeného seriálu v předpremiéře! Co vás čeká v té úterní?
Bára a Anna z Krejzových
Bára a Anna z Krejzových
Produkce

reklama

Krejzovi, především Anička Vymešová, budou řešit podivnou záhadu – kdosi během noci konzumuje kvanta jídla z rodinné lednice.

Tajemný jedlík v Krejzových

Na Annu si ale nikdo nepřijde, pořídí si totiž fotopast. Když ale zjistí, kdo je viníkem, dost ji to překvapí!

Pájovi babička kupuje nové auto. Dance se nápad vůbec nezamlouvá, je jí jasné, že koupí to určitě neskončí. O čemž se také přesvědčí hned, když je babička donutí vyrazit na společný výlet. A aby toho nebylo málo, donutí Páju nabrat stopaře, z něhož se vyklube… To se nechte překvapit!

Aneta započne kariéru v oboru hlídání malých dětí. Vždyť na tom přece nic není. Nebo ano? Anetka opět dostane od života drsnou lekci. A Viktorka Damová bude mít nového domácího mazlíčka – polského poštovního holuba.

Seriál Krejzovi můžete sledovat online nebo každé úterý a čtvrtek od 20.15 na Primě. A samozřejmě také v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, kde se můžete podívat hned na dva díly, které dosud neodvysílala televize. Dnes se tedy můžete mrknout na epizody 45 a 46, které Prima vysílá v úterý a ve čtvrtek.

Filmy a exkluzivní předpremiéry vybraných seriálů dříve než v TV

Buďte napřed! S předpremiérami seriálů v iPrima VIDEOPŮJČOVNĚ

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!