Natálie Halouzková alias Aneta z Krejzových začínala jako dvojnice Táni Pauhofové

Je jí teprve sedmnáct, a už má za sebou slušnou filmografii. A jak se zdá, můžou za to i její zrzavé vlasy. Ostatně i díky nim bude Natálie Halouzková hvězdou nového primáckého seriálu Krejzovi, protože v něm je u dámského osazenstva právě tahle barva vlasů žádaná.
Natálie Halouzková v Krejzových
Natálie Halouzková v Krejzových
Produkce

reklama

Zdá se, že její zrzavá kštice jí otevírá dveře k filmu. Natálie Halouzková si totiž díky rudé barvě vlasů zahrála třeba mladší já Táni Pauhofové ve filmu Všechno nebo nic.

Natálie Halouzková jako dvojnice Táni Pauhofové
Autor: Bioskop Natálie Halouzková jako dvojnice Táni Pauhofové

Puberťačka v Krejzových

Jako malá holčička procházející se v Praze-Bubenči otvírá děj filmu o nerozlučných kamarádkách a podoba s Pauhofovou je víc než patrná. Pomalé herecké krůčky ji dovedly až na televizi Prima, kde si zahraje nepochopenou puberťačku Anetu Vymešovou – dceru Vandy Hybnerové a Jana Šťastného.

Natálie a její seriálový otec Petr Šťastný
Autor: Produkce Natálie a její seriálový otec Petr Šťastný

Natálie přiznává, že žádným konkurzem neprošla, našli si ji sami tvůrci, protože zrzavá je u Krejzů v kurzu. „Ano, jsem přírodní zrzka. Nešla jsem ani na casting, protože si mě pamatovali z jiného seriálu. Tak jsem se jim asi hodila,“ usmívá se seriálová dcera Vandy Hybnerové a prozrazuje, že podle scénáře si s maminkou půjdou po krku. „Je mezi námi klasický vztah puberťák a rodič. Na to, že jí je sedmnáct, je v těžké pubertě, hledá sama sebe, tápe a je tak trochu i naivní. Jde si za tím, co chce a co si myslí,“ popisuje herečka svoji úlohu a dodává, že ona je úplně jiná než Aneta.

Natálie Halouzková a Berenika Suchánková
Autor: Produkce Natálie Halouzková a Berenika Suchánková

Nejvíc adrenalinu Natálie zažívá při natáčení hromadných scén, které se většinou odehrávají v rodinné vile Krejzů. A prý je to pořádný hukot.

Natálie Halouzková
Autor: Produkce Natálie Halouzková

„Odhaduju, že je nás na place tak patnáct herců. A přiznávám, že to jsou docela náročné scény, ale zase je při tom legrace. Já si při nich říkám, hlavně to nesmíš zkazit, ať se záběr nemusí opakovat,“ dodává Natálie, která se na obrazovkách televize Prima bude objevovat pravidelně každé úterý a čtvrtek od 20.15.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!