Novinky v seriálu Krejzovi: Koho si užijete v podzimní televizní sezóně?

Až se seriál Krejzovi vrátí po letní vysílací pauze, bude plný novinek. Jaké nové postavy ve vašem oblíbeném komediálním pořadu zamíchají dějem?
Seriál Krejzovi se vrátí po letní pauze 19
Seriál Krejzovi se vrátí po letní pauze 19
Krejzovi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do seriálové vily se konečně podívá maminka Helena Krejzová v podání Jaroslavy Kretschmerové. Ta se z polární stanice vrací po dlouhých letech domů a chce se zase věnovat rodině. Jenže nikdo už na soužití s ní není zvyklý, takže to vyvolá jen problémy.

Krejzovi (81): Helenka vaří
Krejzovi (81): Helenka vaří

Petrovo dvojče v seriálu Krejzovi

Věděli jste, že veterinář Petr Vymeš (Jan Šťastný) má jednovaječné dvojče, Pavla? Ten se k velké radosti maminky Dagmar (Vlasta Peterková) vrací do rodného města. Jana Šťastného tak čeká dvojrole a velká výzva. Pavla si všichni s Petrem pletou, navíc je Pavel pěkný playboy, který si užívá života a nic neřeší. Co když ale narazí na tu pravou?

Krejzovi (81): Svůdník Pavel
Krejzovi (81): Svůdník Pavel

Honza Roubal udělá pořádek v rádiu Best

Rádio Best má nového majitele – Honzu Roubala (Jan Dolanský), workoholika, který nastolí v rádiu pořádek. Obchod mu dohodila Danka Krejzová (Ivana Korolová), i když se s Honzou dvakrát nemusí. Tento postoj je ale nucena nejmladší dcera Krejzovic klanu přehodnotit. Z televize dostane vyhazov, a tak se chce vrátit zpátky do rádia. Bohužel Roubal není příznivcem rodinného byznysu a o Dance nechce ani slyšet. Nakonec budou muset tihle dva spolupracovat, a navíc, jiskra začne přeskakovat, což změní všechny Honzovy záměry – napravit firmu a prodat ji se ziskem. Tak totiž zněl původní plán.

Krejzovi (81): Ostrý ředitel radia
Krejzovi (81): Ostrý ředitel radia

Márty, který našel u Krejzových azyl a odpykával si tam domácí vězení, je konečně zbaven náramku. Vůně svobody ale nebude tak bezstarostná, jak si myslel. Nečekaně se v jeho blízkosti objeví žena, kvůli které domácí vězení vyfasoval, a jí se jeho ukončení vůbec nelíbí. Proto Mártymu začne svobodu pěkně „oslazovat“.

Diváci nebudou ochuzeni ani o Čumpelíkovy příbuzné, Flanderkovic nápady a spoustu zvířátek. Na obrazovce se tak ukážou krávy v hale, věčně nadržený kozel, jelen se zlomenou nohou, mluvící papoušek, nejošklivější pes na světě nebo zraněný pásovec.

Na premiérové epizody seriálu Krejzovi se můžete těšit již brzy na Primě. A čekání si zkraťte třeba při sledovování svých oblíbených epizod v našem online archivu:

Reklama
Reklama