Ondra kývne na spolupráci s Martou. A všichni (nejen) Krejzovi toho budou litovat!

S Flanderkovými je lépe nijak nespolupracovat a pokud možno s nimi ani nekomunikovat. To Krejzovi vědí moc dobře, ale ne vždy se jim tuto zásadu daří dodržovat. Ani toto úterý se jim to v další epizodě komediálního seriálu nepovede. Dívejte se od 20.15 na Primě.
Velká akce v seriálu Krejzovi
Velká akce v seriálu Krejzovi
Krejzovi

reklama

Ono se to lehko řekne, jenže Marta Flanderková považuje Báru Damovou za svoji „nejku“, nejlepší kamarádku, s níž probírá všechny své slasti i strasti. To je pak těžké čtvrtodenní zimnici, jakou Marta je, odmítnout.

Krejzovi (97) - upoutávka
Krejzovi (97) - upoutávka

V úterní epizodě Krejzových se bude Marta opět snažit prosadit do showbyznysu svoje dcery Vivien a Skarlet. Celou svoji rodinu přihlásí do konkurzu na reklamu pro místní obchodní centrum, kde by Flanderkovi měli vystupovat jako jedna velká, šťastná rodina. Protože ale produkčnímu štábu nevyhovuje Lubor jako statný otec od rodiny, požádá Marta Báru, aby přesvědčila svého muže Ondru k tomu, aby Lubora nahradil. O ničem takovém samozřejmě Ondra nechce slyšet, ale Marta se prostě odmítnout nedá.

Přesvědčí vás o tom video ze seriálu Krejzovi:

Krejzovi (97): Ondra kývne Martě
Krejzovi (97): Ondra kývne Martě

Jak se ale Ondra brzy přesvědčí, když Martě přitakal, udělal převelkou chybu. Natáčení se samozřejmě zvrtne a nebudou to bohužel Flanderkovi, kdo se stane tváří obchodního centra. Tohle mu Marta neodpustí!

Litovat bude také Danka s Pájou, kteří Honzovi Roubalovi omylem vypijí investiční víno v hodnotě přes šedesát tisíc korun. Když už svoji chybu zjistí, Danka dostane ďábelský plán, kterak ji zahladit.

Pája s tím ale souhlasit nebude ani v nejmenším:

Krejzovi (97): Danka má super nápad
Krejzovi (97): Danka má super nápad

Nejhorší na tom všem bude, že Honza Roubal samozřejmě nečekanou náhodou zjistí, že láhev investičního vína není úplně v pořádku.

Jak se zachová?

Krejzovi (97): Hnusné víno
Krejzovi (97): Hnusné víno

Vyhodí Danku s Pájou z práce? Bude po nich požadovat finanční náhradu? To uvidíte již v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

reklama

reklama