Ondřej Dam utře v seriálu Krejzovi veterináře Pavla kvůli křečkům. Tohle video vás pobaví!

Pobavte se nad slovní přestřelkou mezi Ondrou Damem a Pavlem Vymešem. Pavel chce totiž Viktorce Damové darovat celou rodinu křečků, s čímž Ondřej kategoricky nesouhlasí. Jak to ale zaonačit před Viktorkou? Hlavně nenápadně! Seriál Krejzovi sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.
Pavla si v seriálu Krejzovi podá Ondřej
Pavla si v seriálu Krejzovi podá Ondřej
Krejzovi

reklama

Viktorka Damová miluje zvířátka všeho druhu. Do karet jí poměrně hraje to, že je její strýc Petr veterinářem. Z jeho ordinace už si takhle pořídila třeba obřího šneka, nebo pejska. A nyní je tu další adept, nebo vlastně hned několik adeptů na osvojení.

Petrův bratr Pavel v rámci veterinární praxe obdrží rodinku křečků. Neví si moc rady, co s nimi, a rozhodne se je humánně utratit. To ale zase kategoricky odmítá veterinární sestra Zdenička. Když se tedy naskytne možnost udat křečíky Viktorce, Pavel v tom vidí velkou šanci. Má to ale háček – své dceři už nechce další zvíře, notabene hned celou rodinu, dovolit její otec Ondřej. A Pavlovi to poměrně hezky vysvětlí.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (83): Agresivní křečci

Udá nakonec Pavel křečíky Viktorce i za cenu rozhození rodinných vztahů, nebo se pro křečky najde lepší domov, kde budou dělat radost všem? To uvidíte v úterý ve 20.15 v další epizodě seriálu Krejzovi, na kterou se můžete podívat již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!