Ondrův brácha Viktor je prostě poděs rodiny. V tomhle videu to zase potvrdí!

Měli už jste čest s Viktorem, bratrem Ondry Dama? Pokud ne, mrkněte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě na Krejzovy. Protože tohle se jen tak nevidí!
Bratr Ondřeje Viktor je z trochu jiného těsta
Bratr Ondřeje Viktor je z trochu jiného těsta
Produkce

reklama

OndraBárou řeší zapeklitou věc. Komu z rodiny by svěřili své děti Lukyho a Viktorku ve chvíli, kdy by se s nimi dvěma něco stalo? Z Krejzovic strany se jako dobrovolnice okamžitě přihlásí Danka. Jenže Báře se nezdá, že by zrovna její nejmladší sestra byl arbitr rodičovství, který by na výchovu dětí řádně dohlédl…

Seriál Krejzovi můžete sledovat také ONLINE na iPrima.cz!

Ondru proto napadne, že by byl možná lepší jeho bratr Viktor. Ani tato volba sice Báře nepřijde jako ta z nejlepších. A její správný pocit se prokáže během krátkého telefonátu, který spolu oba bratři budou vést.

Podívejte se na Viktorovu reakci:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (23): Viktor děti hlídat nebude

Jenže komu tedy děti pro případ nouze svěřit? To se dozvíte ve čtvrteční epizodě Krejzových, která začíná ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!