Pája Dance sežene na seznamce partnera. Tenhle se ale fakt moc nepovede

Když už Danku dostal do chomoutu, má Pája pocit, že by své nejlepší kamarádce a nyní vlastně i manželce měl dopomoci sehnat nějakého pořádného chlapa. Jeho snahy ale nepadnou na zcela úrodnou půdu. Sledujte seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.
Pájovi se to moc nepovedlo
Pájovi se to moc nepovedlo
Produkce

reklama

Pája to samozřejmě myslí všechno dobře, své nejlepší kamarádce Dance by opravdu rád dopřál muže, jakého si zaslouží, když už ji donutil, aby si jej vzala za manžela, a udělali tím radost jeho údajně na smrt nemocné babičce.

Danka Krejzová na seznamce

Jenže ono najít muže, to není jen tak. Pája se proto rozhodne uchýlit ke staré dobře seznamce, kde Dance rovnou založí účet. Dle svého nejlepšího vědomí a svědomí jí domluví rande s jedním z objevů u Simona.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (6): Trapnej týpek

Co myslíte, bude se Dance tenhle vtipálek zamlouvat? Nebo bude muset opět zakročit Simon, jako vždy, když se rande nevyvíjí podle Dančiných představ? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na seriál Krejzovi!

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

reklama

reklama