Petr Čtvrtníček alias Lubor z Krejzových oslavil narozeniny. Po svém!

Herec Petr Čtvrtníček, který exceluje v seriálu Krejzovi jako Lubor Flanderka, oslavil v pátek 5. dubna své pětapadesáté narozeniny. Jak?
Petr Čtvrtníček alias Lubor Flanderka oslavil narozeniny 1
Petr Čtvrtníček alias Lubor Flanderka oslavil narozeniny 1
Produkce

reklama

A nebyl by to Čtvrtníček, kdyby gratulantům, kterých se sešlo požehnaně, nepoděkoval originálně a po svém. „Jsem na Fuerteventuře, jezdím sem pravidelně,“ prozrazuje herec a jako důkaz poslal krátké video, kde odhalil nevídané věci.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi: Narozeniny Petra Čtvrtníčka

Narozeniny Petra Čtvrtníčka

„Děkuji za přání, moc si toho vážím. Pro mě je to den jako každý jiný, ale je to milé,“ pronese na videu a pak vstane a pochlubí se krásným výhledem na krajinu, ale i své nahé pozadí.

Petr Čtvrtníček alias Lubor Flanderka oslavil narozeniny 3
Autor: Produkce Petr Čtvrtníček alias Lubor Flanderka oslavil narozeniny 3

Petr Čtvrtníček je svým specifickým humorem vyhlášený a to potvrzují i jeho kolegové ze seriálu Krejzovi, kteří video po gratulaci k narozeninám obdrželi. Možná i proto, aby se jim nestýskalo, když natáčí a on si užívá volna. Jakmile se ale vrátí, čeká ho natáčení dalších dílů krejzy seriálu. 

Petr Čtvrtníček alias Lubor Flanderka oslavil narozeniny 2
Autor: Produkce Petr Čtvrtníček alias Lubor Flanderka oslavil narozeniny 2

reklama

reklama