Petr se v seriálu Krejzovi pustí do neopravitelné opravy. Uškrtí ho za to Anna?

Petr Vymeš je rád, že se k sobě s Aničkou vrátili, i když je jeho žena tak trochu cholerik, ze které má vítr. Tentokrát ale bude možná lehce oprávněný… Další epizodu seriálu Krejzovi sledujte v úterý od 20.15 na Primě!
Krejzovi shání opraváře. A Petr jím rozhodně nebude
Krejzovi shání opraváře. A Petr jím rozhodně nebude
Krejzovi

reklama

Krejzovým se rozbije jejich stará sušička. Pro Petra by nebyl problém pořídit novou, Anička má ale ten starý krám stále ráda a chce jej nechat opravit. Sehnat ale v okolí opraváře, to není jen tak. A když už se to Anně konečně podaří, Petr ho kvůli jednomu ze svých zvířecích pacientů propásne. Své ženě se to ale bojí přiznat, a jelikož bude mít opravář čas bůhví kdy, rozhodne se do oprav pustit sám.

Jak se ale zanedlouho ukáže, nebyl to nápad z nejlepších, ba naopak. Petr totiž není zrovna technický typ, a oprava staré mašiny se mu dlouho nebude dařit. Pomocnou ruku mu přiloží Márty, jak to ale vypadá, na veškerou pomoc je pozdě.

Mrkněte se na video ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (99): Anička Petra zabije

Sušička je prostě na odpis. Jak bude na celou záležitost reagovat Anna? Naštve se na svého muže, že jí zaprvé lhal ohledně opraváře a za druhé, že sušičku svým neodborným zásahem zničil? Nebo se přes celou záležitost nečekaně přenese?

To uvidíte již v úterý v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou můžete sledovat od 20.15 na Primě nebo již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama