Petrův unikátní pacient – pavouk s holým zadečkem!

Ve veterinární ordinaci Petra Vymeše se prostřídávají různí pacienti. Někteří malí, někteří velcí, bezpeční mazlíci a nebezpečné šelmičky. Do které z kategorií bude patřit tento roztomilý pavouček? To zjistíte v úterý od 20.15 na Primě v Krejzových.
Pavoučí pacient v Krejzových
Pavoučí pacient v Krejzových
Produkce

reklama

Když vám vnouček svěří na hlídání své domácí mazlíčky, zatímco ono samo vyrazí na cesty po světě, je jasné, že se o ně budete starat co nejlépe a s maximální péči. Bohužel ne vždy to vyjde…

Pavouček v Krejzových

Za Petrem do ordinace proto přichází babička s obrovským exotickým pavoukem, který má poněkud intimní problém. Začíná ztrácet ochlupení v intimních partiích!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (4): Pavouk s holým zadečkem

Jak to tak vypadá, zdravotní problém pavouka nebude vážného rázu, Petr se Zdeničkou ale vyvolají komplikace mnohem větší. Babičce totiž osvětlí pravdu o tom, jak moc jsou exotičtí pavouci jedovatí. Svému vnukovi totiž nehlídá jednoho, ale hned asi dvacítku osminohých potvůrek, z nichž někteří mohou být životu nebezpeční.

Máte strach z pavouků? Pak si možná raději nečtěte článek o tom, kolik druhů jich zatím nebylo objeveno!

A protože se v úterní epizodě Krejzových bude vdávat Danka Krejzová za Páju, vy si můžete být jisti, že jeden z pavouků pořádně zamíchá svatebním veselím! Dívejte se v úterý na Primě od 20.15 na váš oblíbený komediální seriál Krejzovi!

Seriál Krejzovi můžete sledovat také ONLINE na iPrima.cz!

reklama

reklama