Proč se Anna Vymešová z Krejzových rozvádí? Chce znovu nasednout na tygra

Krize středního věku může postihnout každého, ženy nevyjímaje. A něco podobného se právě přihodilo Anně „Áčku“ Vymešové, nejstarší ze sester Krejzových. Rozhodla se se rozvést se svým mužem Petrem. Proč?
Anna chce nasednout na tygra
Anna chce nasednout na tygra
Produkce

reklama

Anna Vymešová je bankovní úřednice. Sice vypadá, že si život neumí užívat a vše musí mít narýsované přesně podle pravítka, opak je ale pravdou. Anička je už unavená stereotypem a šedí každodenní reality manželského soužití.

Rozvod v Krejzových

Pod vlivem svých kamarádek a kolegyň z práce se odhodlá k razantnímu kroku – rozvodu. Ne snad, že by ji její manžel, veterinář Petr, nějak trápil nebo dokonce jí ubližoval, ale Anna není ze života s ním nadšená. Chce prostě znovu nasednout na tygra a vyrazit vstříc akčnímu „single“ životu!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi - Znovu nasednout na tygra

A nasednout na tygra se jí dost možná doopravdy podaří, i když asi ne tak, jak by si ona sama představovala. Co tím máme na mysli? To se dozvíte v neděli 2. září ve speciální předpremiéře seriálu Krejzovi.

reklama

reklama