Sabina se spřáhne v seriálu Krejzovi s Martou kvůli charitě. To dobře nedopadne

V seriálu Krejzovi není moc víc vypočítavých, až vyčůraných osob, než jsou Sabina Borková a Marta Flanderková. Teď se tyhle dvě dají dohromady kvůli charitě, a vy si můžete být jisti, že nic nebude tak, jak má… Sledujte seriál Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.
Sabina a Marta se v seriálu Krejzovi spojí kvůli charitě
Sabina a Marta se v seriálu Krejzovi spojí kvůli charitě
Krejzovi

reklama

Když se Sabina dá do komplotu s Martou Flanderkovou, je jasné, že to nebude jen tak. Naposledy se spojily na svatbě Danky a Páji, a byla to hotová katastrofa, i když možná ne zcela úplně jejich přičiněním. Tentokrát to ale bude jiné.

Danku totiž napadne, že by v rádiu mohli pomoci rodině, které vyhořel dům. Šéf Honza nápad kvituje s povděkem, jeho provedení ale přidělí Sabině, v čemž bude kámen úrazu. Sabina se totiž rozhodně v něčem, jako je charita, angažovat nemíní. Když potom v restauraci u Simona potká Flanderkovi, je ruka v rukávě.

Mrkněte se na video ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (94) - Sabina a Marta dělají charitu

A pište si, že když se do charity vloží Flanderkovi, pro skutečné potřebné toho moc nezbyde. Nemusíte mít ale obavy, boží mlýny melou pomalu, ale spravedlivě, a tak i na Sábu s Martou dojde. Sledujte další epizodu seriálu Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama