Seš beauty aneb lekce česko-angličtiny v podání Marty

Sousedy, stejně jako rodiče si člověk nevybírá. Kdyby kdokoliv z klanu Krejzových mohl, určitě se zbaví zvědavých, a tak trochu vlezlých sousedů Flanderkových.
Kateřina Kaira Hrachovcová v seriálu Přístav.
Kateřina Kaira Hrachovcová v seriálu Přístav.
FTV Prima

reklama

Všichni je známe, všichni někoho takového máme. Sousedy a známé, které by člověk nejraději neviděl a jakmile je zahlédne, snaží se tvářit, že je nevidí. Stejně je na tom i Bára Damová, když se objeví Marta.

Sousedka a nejlepší kámoška Krejzových

Ta o sobě sice hrdě tvrdí, že už od školy jsou s Bárou nejlepší kamarádky, ač Bára to tak docela necítí. Kromě toho je Marta snad největší drbna z celého města, Báře se jí proto z pochopitelných důvodů nechce dopodrobna líčit, proč že se i s manželem a dvěma dětmi vrací na rodnou hroudu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (2): Seš beauty!

Jen aby se Báře její malá lež i s úroky nevrátila… Sledujte Krejzovi ve speciální předpremiéře v neděli 2. září, a poté již každé úterý a čtvrtek od 20.15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!