Sestry Krejzovy skončí uvězněné ve skleníku! Jak se jim to povede?

Báru, Cindu a Danku Krejzovy uvězní ve skleníku na cizí zahradě vzteklý pes. Kde se tam ale vůbec holky Krejzovy vzaly? Dívejte se ve čtvrtek na Primě od 20.15 na váš oblíbený komediální seriál a dozvíte se to.
Sestry Krejzovy uvíznou
Sestry Krejzovy uvíznou
Produkce

reklama

Cinda vymyslí neotřelý dárek pro rodiče. Když najde starou fotografii, kde všechny sestry jako děti pózují v puntíkatých sukních na tetině zahradě, napadne ji, že by bylo fajn fotku udělat ještě jednou – ve stejném složení, na stejném místě a ve stejném oblečení.

Až na Danku sestry její nadšení z nápadu nesdílí, a když Bára zjistí, že zahrada, kde by se mělo focení uskutečnit, patří dost nesympatickému muži, vypadá to, že je s dárkem amen. Jenže to by nesmělo jít o Cindu. Ta vymyslí neprůstřelný plán, jak vylákat majitele pozemku pryč, a získat tak trochu času na pořízení fotografie. S jedním faktorem však Cinda nepočítala… S hlídacím psem!

Podívejte se na video z Krejzových:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (54): Uvězněné ve skleníku

Na celou epizodu se podívejte ve čtvrtek od 20.15 na Primě, nebo již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!