Seznamte se s Viktorem Damem, bráchou Ondry z Krejzových

Filip Blažek má s Markétou Plánkovou v seriálu Krejzovi dvě děti. A protože je svědomitý právník, tak myslí na zadní vrátka. Co kdyby se jim něco stalo, kam by děti šly? I přes nesouhlas své seriálové manželky poprosí svého bratra v podání Ondřeje Veselého, zda by se o ně nepostaral. Jak to dopadne, to uvidíte dnes od 20.15 na Primě.
Bratři Damovi (Ondřej Veselý a Filip Blažek)
Bratři Damovi (Ondřej Veselý a Filip Blažek)
Produkce

reklama

Do seriálu tak vstupuje právník Viktor, bratr Ondřeje Dama, kterého se zhostil Ondřej Veselý a o své postavě přiznává, že to je čistokrevný záporák a hodně nesympatický chlap.

V Krejzových za záporáka

„Když mě oslovili do seriálu, tvrdili mi, že to je kladná postava, která pomůže svému bráchovi s prací. Dostal jsem scénář, kde byla ale jen ta má postava, nic víc.“ O tom, jak se bude vyvíjet Viktorův ostud a charakter, neměl herec ponětí. „Paní režisérka se na mě pořád jen potutelně usmívala, a když jsem si přečetl další díly, pochopil jsem, co je zač,“ usmívá se Ondřej Veselý a přiznává, že už tak trochu rezignoval, že mu režizéři dávají jen ty záporné postavy.

Podívejte se na jeho entrée v Krejzových:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (23): Viktor děti hlídat nebude

„Pár záporáků jsem už hrál, a jak je vidět, drží se mě statečně. Nevím, co bych měl udělat pro to, aby se to změnilo.“ Svůj osud v seriálu dopředu Ondřej nezná, ale o to víc je rád, že se opět setká před kamerou s  Filipem Blažkem. „Známe se dlouho, naposledy jsme spolu hráli v seriálu Svatby v Benátkách. Filip je velký profík a má smysl pro humor.“

Seriálový scénář mu předepsal, že v případě, že by se jeho bratrovi něco stalo, tak by se měl postarat o jeho děti – Viktor to s chladným poděkováním odmítne, jak by se ale zachoval reálný Ondřej? „Já bych to nikdy neodmítl, obzvlášť teď, když mám malé dítě. On je opravdu zvláštní člověk. Arogantní, do sebe zahleděný, a doufám, že až půjdu do krámu, nebudou po mně babičky házet kameny,“ líčí Ondřej s lehkým úsměvem a přiznává, že by se s takovým Viktorem nechtěl kamarádit.

„Nikdy jsem takového člověka nepotkal, a ani nechci. Je to strašná postava,“ tvrdí a dodává, že jako pubescent o právničině jednou uvažoval. „Jako mladého mě právničina fascinovala, ale jsem rád, že jsem se na to nikdy nedal. Sestra mé ženy je právnička, takže vím, co to obnáší. Dělá trestní právo, a když se dozvíte, co a koho musí občas obhajovat, tak jsem rád, že to nedělám. Nemám na to žaludek ani povahu.“

Jaké entrée bude mít Ondřej Veselý do seriálu a co všechno po něm bude jeho seriálový bratr chtít, uvidíte už dnes večer v seriálu Krejzovi.

reklama

reklama