Sledujte poslední epizodu seriálu Krejzovi. Ve čtvrtek na Primě!

Seriál Krejzovi jde do finále. Jak to dopadne s narozeninami Jana Krejzy? Bude to klasická „krejzy“ oslava, nebo to tentokrát proběhne úplně jinak? To se dozvíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!
Oslava narozenin v seriálu Krejzovi
Oslava narozenin v seriálu Krejzovi
Krejzovi

reklama

Seriál Krejzovi jste mohli sledovat dlouhých 113 epizod. Nyní se na televizní obrazovky řítí epizoda poslední, v níž se dozvíte, jak to vlastně s klanem rodiny dopadne.

Podívejte se na upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (114) - upoutávka

Symbolicky se vracíme tam, kde všechno začalo – oslavou narozenin hlavy rodu Jana Krejzy. Ten narozeninové oslavy nemá rád, zejména proto, že se v jeho šílené rodině nikdy neobejdou bez mnohdy šílených překvapení.

A tentokrát nebude jeho jubileum jiné, i když to bude trochu jinak! Vypadá to totiž, že se na jeho narozeniny ve víru ostatních událostí zapomene. Anička řeší situaci s Marešem a Leonem, který se samozřejmě bojí Marešova hněvu.

Krejzovi jdou do finále

Ondra je povolán do své bývalé advokátní kanceláře na neodkladné jednání. Všechny povinnosti kolem oslavy narozenin tak dopadají na Báru, která je ale ve vysokém stupni těhotenství…

Jak tohle dopadne? Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v úplně poslední epizodě seriálu Krejzovi. Nemusíte ale být smutní, na Krejzovi se můžete kdykoliv a kdekoliv online mrknout v archivu seriálu Krejzovi!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!