Supr trupr bylinkovej trip v seriálu Krejzovi. Na čem frčí Pája?

Pája „frčí“ na lecčems, tentokrát jsou to ale čistě bylinky. Kde je vzal a proč je vůbec bral? Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.
Pája v seriálu Krejzovi ujede na divokých bylinkách
Pája v seriálu Krejzovi ujede na divokých bylinkách
Krejzovi

reklama

Ondra Dam přitáhl do vily Krejzových pořádnou nemoc, na kterou ani moderní medicína nestačí. Naštěstí jej přijel zachránit jeho otec a Bára se svojí tajnou bylinkovou směsí. Ještě předtím ale stihl své bacily roznést po celém okolí.

Prvním, kdo se stal jejich obětí, byl Pája. Díky Dance se ale i on dostane k zázračné bylinné medicíně, a všechny překvapí tím, jak rychle se vykurýruje.

Mrkněte se na video ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (84): Bylinkový lektvar

Sláva Krejzovic bylinné směsi se začíná šířit nejen vilou, ale také širokým okolím. A z Báry se pomalu, ale jistě začíná stávat velká byznysmenka, mnohem větší než její manžel. Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama