Tak tohle je trapas. Se Sábou se rozejde její přítel. Kvůli komu?

Sabina se konečně opět dala dohromady se svým partnerem, umělcem Ottou. Jenže pokračování jejich románu nebude mít dlouhého trvání. Proč? Kdo z Rádia Best v tom bude mít prsty? Sledujte poslední epizodu seriálu Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!
Vztah Sabiny je v seriálu Krejzovi v koncích
Vztah Sabiny je v seriálu Krejzovi v koncích
Krejzovi

reklama

Po delší odmlce, kterou Sabina ve vztahu s Ottou zažila, nyní Otto za moderátorkou přilezl s prosíkem takřka po kolenou s tím, aby se k němu vrátila. A Sabina se s mírnými „ofuky“ k Ottovi ráda vrátila. Nebo spíš by se ráda vrátila…

Stane se ale nemilá příhoda. Do Rádia Best zrovna v momentě sladkého usmiřování vpadne vášnivý traktorista, kterému Sabina podlehla po Kamilově oslavě narozenin na zadní sedačce auta. A jelikož traktoristovi Sába nedá spát, hezky jí to všechno řekne. Přímo před Ottou.

Podívejte se na trapas ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (114): Sabina s Ottou končí

Jak se na to Otta bude tvářit? A hlavně, kde se vůbec traktorista v rádiu vzal? Prý mu někdo napsal. První podezření padá samozřejmě na Danku s Pájou, ale tohle by ani oni Sábě neudělali. Ale kdo tedy? Na odpověď si počkejte do čtvrtka 20.15, kdy bude Prima vysílat závěrečné epizodu seriálu Krejzovi.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!