Takhle jste Laďku Něrgešovou ještě neviděli. Dívejte se na Krejzovy!

Moderátorka primáckého TOP STARu Laďka Něrgešová se objeví v novém seriálu Krejzovi jako esoterická koučka, která se se zrcadlem a hřebenem moc nekamarádí. Zkrátka to není žádná sexy kočka k pohledání.
Laďka Něrgešová v Krejzových
Laďka Něrgešová v Krejzových
Produkce

reklama

Moderátorka Laďka Něrgešová se objeví v jedné epizodě seriálu Krejzovi a způsobí to značný rozruch. Má totiž okouzlit a zdokonalit vystupování zaměstnanců v rádiu Best v podání Ivany Korolové, Kristýny Kociánové a Michala Novotného. Do rádia vtrhne a dojem rozhodně udělá, ale ne takový, jaký by si přála.

To je změna!
Autor: Produkce To je změna!

Malá rolička v Krejzových

„Z produkce mi zavolali, zda bych nechtěla točit nový seriál, že by mě tam rádi obsadili s Liborem Boučkem. Prý by to byly jen dva, tři obrazy z prostředí rádia.“ Nad takovou nabídkou moderátorka zajásala, v rádiu přece jen začínala.

Laďka Něrgešová a Libor Bouček
Autor: Produkce Laďka Něrgešová a Libor Bouček

„Pak mi přišel scénář, a to jsem se lehce poprvé zakuckala. Pak jsem přišla na plac – a málem se udusila,“ líčí se smíchem moderátorka. Na pár obrazů se měla stát esoterickou koučkou, která svým zjevem i chováním vyvolává hodně rozporuplné reakce.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (2): Jolka Podešvová

„Jediné, co mi maskérky udělaly, když jsem přišla z postele rozcuchaná, bylo, že mi nalepily srostlé obočí. Jinak jsem šla na plac, jak jsem ráno vstala.“ Do soutěže o miss by se takto herečka rozhodně nedostala... Podobně na tom byl i její kolega Libor Bouček, který si Krejzovými odbyl hereckou seriálovou premiéru. S přitroublým úsměvem nastoupil před kameru a bylo vymalováno.

Laďka Něrgešová v Krejzových
Autor: Produkce Laďka Něrgešová v Krejzových

„Je to dement, kterého nenávidíš. Myslím si, že by to nikdo jiný hrát nechtěl, no hrát… Ztvárnit. Tak jsem se toho zhostil. Muže, který během několika vteřin dokáže vytvořit nenávist, to myslím, že zvládnu,“ říkal před první klapkou moderátor, který se mimo jiné objevuje na televizi Prima jako moderátor nové soutěže 1 PROTI VŠEM. Ze svého seriálového debutu byl Libor natolik nadšený, že se mu to herectví na pár chvil přejedlo. „Myslím si, že vzhlk vlastním schopnostem je to i naposledy,“ uzavírá realisticky svůj herecký výkon Libor Bouček.

Laďka Něrgešová v Krejzových
Autor: Produkce Laďka Něrgešová v Krejzových

Krejzovy sledujte v úterý od 20.15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!