Televize Prima spouští nový projekt Prima MAZLÍČEK

Televize Prima přichází s unikátním projektem Prima MAZLÍČEK, ten je umístěn na stejnojmenné webové adrese primamazlicek.cz a dává naději tisícům lidí, kteří bojují za práva zvířat. Tato nová platforma vytváří prostředí, které má sloužit jako systém ochrany vztahu člověka a zvířete, ale zároveň bude spojovat široké spektrum lidí, kteří mají podobné cíle, například boj za zpřísnění trestů za týrání zvířat. Projekt se úzce propojí se seriálem Krejzovi, kde zvířecí miláčci hrají významnou roli.
Prima MAZLÍČEK
Prima MAZLÍČEK

reklama

„Jedná se opravdu o ojedinělý projekt na českém trhu, který má za cíl především pomáhat, ale také edukovat, bavit a odměňovat. Věříme, že díky našemu úsilí dokážeme velké věci,“ říká projektový manažer FTV Prima Jiří Kubeš.

Pro všechny milovníky zvířat

Jitka Obzinová, ředitelka zpravodajství FTV Prima, doplňuje: „Stránky nebudou sloužit jen pejskařům a kynologům, ale všem milovníkům zvířat. Naším cílem je nejen evidence a řešení případů, se kterými se na nás diváci obrátí, ale i bezprostřední pomoc a v neposlední řadě tlak na zákonodárce, pokud jde o ochranu zvířat. Pomáhat je totiž Prima!“

Prima MAZLÍČEK
Prima MAZLÍČEK

„Je to velký počin televize Prima,“ říká o stránkách Josef Habas Urban, který se na jejich vzniku jako autor nové knihy Zloděj psů podílí. A nejen na základě své lásky ke psům ještě dodává: „Žijeme se psy od doby kamenné, slouží nám jako ochránci našich domovů, hlídali naše stáda. Vztah člověka a psa je pro mě důležitější ukazatel úrovně společnosti než výše HDP na hlavu.“

Prima MAZLÍČEK
Prima MAZLÍČEK

Prima MAZLÍČEK je projekt, který má pomáhat, řešit a sledovat kauzy, bavit a rozesmát. Více informací na www.primamazlicek.cz.

reklama

reklama