Trpíte arachnofobií? Tak to jste na tom stejně jako Sába z Krejzových

O pavoucích málokdo smýšlí jako o chlupatých domácích mazlíčcích, s nimiž se chceme pomazlit a hladit je. Naopak převažuje spíše strach kombinovaný s odporem, někdy hraničící až s fobií. Přesně takhle to má Sába z Krejzových. Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na to, co se jí stane!
Sába a Marta v Krejzových
Sába a Marta v Krejzových
Produkce

reklama

Sábina z Krejzových se chce pomstít Dance a Pájovi za všechny legrační kousky, které jí provádějí, rozhodne se jim proto zorganizovat svatbu, na jakou nezapomenou. Na to, že se mělo jednat jen o svatbu „na oko“ pro Pájovu babičku, která má mít dle jeho slov smrt na jazyku, to bude pořádný cirkus. Sabině se prostě její záměr ztrapnit Páju a Danku před celým světem náramně vyvede.

Šílená svatba v Krejzových

Ale protože boží mlýny sice pomalu, ale skutečně melou, také na Sábu dojde. Drobná blondýnka a kapitální totiž trpí arachnofobií, chorobným strachem z pavouků. Hádejte, co se jí stane….

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (4): Pavouk na rameni

Jestli ani vy pavouky nemusíte, pak byste si měli přečíst článek o tom, kolik druhů žijících na Zemi, dosud nebylo objeveno. Abyste byli informovaní!

Jak to dopadne se Sábou? To se dozvíte v Krejzových v úterý od 20.15 na Primě.

Seriál Krejzovi můžete sledovat také ONLINE na iPrima.cz!

reklama

reklama