Václav Noid Bárta vás bude bavit v úterních Krejzových. Koho hraje?

Je to muzikant a rocker do morku kostí, pokud ale před Václava Noida Bártu hodíte rukavici v podobě nabídky, aby si zahrál v seriálu, tak tu rukavici zvedne. V seriálu Krejzovi se tak Václav ukáže jako slavná hokejová star, i když bruslit vůbec neumí. Sledujte Primu v úterý ve 20.15!
Václav Noid Bárta v Krejzových 2
Václav Noid Bárta v Krejzových 2
Produkce

reklama

Díky natáčení v seriálech televize Prima si Václav Noid Bárta okusil, jaké to je být třeba kominíkem (TEMNÝ KRAJ) nebo rapperem (V.I.P. vraždy), ale slavného hokejistu si muzikant Noid střihl poprvé.

Noid Bárta v Krejzových

V seriálu Krejzovi se objeví v malé roli hokejisty Tonyho Zahradníka, který se začne zajímat o Ivanu Korolovou coby Danku Krejzovou, takže na pár dní zpěvák zakotvil mezi stálice seriálu.

Podívejte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (37): Václav Noid Bárta alias Tony

„Je to tady super, výborná parta a hrozně si to užívám. Musím říct, že jsem rád, že ten můj hokejista je tady pouze na suchu a nemusím nikde bruslit a mlátit hokejkou do puku. Já to totiž neumím,“ přiznává Noid bez studu. A že natáčení není žádný med, okusil hned při prvním nástupu na plac, který měl muzikant už v šest ráno.

„Natočily se záběry, kdy se Václav převléká do oblečení Jana Krejzy, aby se maskoval před číhajícími novináři, kteří stáli před vilou Krejzů. Hned jak se tyto záběry dotočily, nasedl v kostýmu do auta a pospíchal na natáčení dalších záběrů. Druhý štáb už totiž muzikanta netrpělivě vyhlížel.

„Bylo to hodně zběsilé natáčení,“ popisuje přejezdy PR koordinátor seriálu Josef Ducký. „Musím říct, že natáčení bylo moc příjemné. Cítil jsem se tu jako doma,“ přiznává Václav, který si díky této roli získá další plusové body u své malé dcery Terezky, protože ta Ivanu Korolovu zbožňuje. „Ivanku s Terezkou milujeme, protože nazpívala Lociku z pohádky Na vlásku. Pro dcerku teď budu bůh.“ Jedinou malou vrásku na čele mu tak dělalo počasí, to totiž ten den natáčení moc nepřálo. „Je tady dost větrno, takže řešíme trošku problémy se zimou.“ A co si Václav ještě užil plnými doušky, je úskalí hokejové slávy a pronásledování novináři. „Je fakt, že pár pronásledování jsem zažil. Většinou to bylo vždy spojené s mými rozvody, které teda už jsou dva. Ale je to v pohodě, to k té práci patří,“ vzpomíná na nelehké časy muzikant dnes už s úsměvem.

To, jak se Václav zhostil role hokejisty, diváci seriálu Krejzovi zjistí už v úterý večer na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!