Věčně pozitivně naladěná Anna? Tohle jste v seriálu Krejzovi nezažili. Sledujte předpremiéru

Anna je konzervativní, miluje řád, a také jej vyžaduje od všech kolem sebe. Když se z ní ale kvůli sázce stane vysmátá pohodářka, rodina to dost pocítí. Jak? Na to se podívejte už teď online v předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi.
Zvláštní sázka v seriálu Krejzovi
Zvláštní sázka v seriálu Krejzovi
Krejzovi

reklama

Anna je přesvědčená o tom, že ačkoliv ji její rodina často „prudí“ kvůli tomu, že je příliš upjatá a přísná, a všechny kolem peskuje, je to jediná možnost, jak udržet chod celé rodiny jakž takž v chodu.

Jednoho rána se to ale změní, a Anna se rozhodne rodině dokázat, že má pravdu. Jak? Přesným opakem – vsadí se, že, když přestane rodinu do konce týdne komandovat, pořádek v rodině se zhroutí.

Mrkněte se na uzavření sázky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (109): Pozitivní sázka

Jak si Anna jako věčně pozitivně naladěný smíšek povede? Dost možná vás to překvapí, ale bude to zvládat na jedničku. Jen všichni ostatní z toho budou mírně vyvedeni z míry. Zavládne vilou opravdu chaos? Mrkněte se na to už teď v exkluzivní předpremiéře další epizody seriálu Krejzovi v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!