Velké stěhování do Vídně. Anna Vymešová dostane nabídku, co se neodmítá

Anča se bude stěhovat do Vídně. Opravdu nechá rodinu doma? Její Sophiinu volbu uvidíte v Krejzových v úterý od 20.15 na Primě.
Bude se Anna stěhovat
Bude se Anna stěhovat
Produkce

reklama

Do banky, kde Anna pracuje, přijde nabídka na post ředitele konkurenčního nadnárodního ústavu s polem působnosti střední Evropa. Anna se výběrového řízení zúčastní, ovšem jen tak pro formu, ani ji nenapadne, že by mohla uspět. Jenže přesně to se stane. Rodinu tím Anna dost překvapí.

Podívejte se na video z Krejzových:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (49): Stěhování do Vídně

Jak budou Krejzovi na její úspěch reagovat. A co Aneta a Tomáš? Součástí podpisu pracovní dohody je totiž také nutnost stěhování do Vídně. Anně to jako problém nepřipadá, jak ale zapadá stále více do příprav na odjezd, dochází jí, že to zdaleka nebude tak jednoduché…

Nechá Anna rodinu rodinou a odjede budovat kariéru stejně jako její matka? To uvidíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových, na kterou se ale můžete podívat v předpremiéře již nyní online v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama