Víte, co je to dumpster diving? Vysvětlí vám to Ondrův táta v Krejzových

Je to v podstatě plavání v odpadcích. I když ne až tak úplně. Vysvětlí vám to táta Ondry Dama, který přijel svého syna a jeho rodinu navštívit na pozvání Báry. Sledujte Krejzovy v úterý od 20.15 na Primě.
Ondrův táta je trochu hippie
Ondrův táta je trochu hippie
Produkce

Proč Bára svého tchána vůbec zvala? Má obavy o Ondrovo mentální zdraví. Po návštěvě osobitého bratra Viktora totiř Ondra propadl stresové narkolepsii. Jakmile se v jeho blízkosti začne řešit práce a možnosti, jak si sehnat, upadne Ondra do limbu. Bára si s ním neví rady, a proto povolá otce.

Doktor Dam je bývalý velmi úspěšný právník. Po letech strávených právničinou nicméně procitl a došlo mu, kolik negativního toho svým právnickým umem napáchal. Naprosto tedy otočil a nyní je z něj v podstatě hippie, který k životu nepotřebuje takřka nic.

Dokonce ani jídlo! Jak totiž své rodině vysvětlí, v současnosti zastává trend dumster divingu, tedy konzumace jídla, které běžné obchody vyhazují.

Jak se na tohle bude tvářit Luky? Podívejte se na video:

Krejzovi (26): Dumpster diving
Krejzovi (26): Dumpster diving

Dokáže nakonec svému synovi od stresové narkolepsie pomoci? To se dozvíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových. Krejzovy můžete sledovat také ONLINE na www.iPrima.cz!

reklama