Víte, jak se hraje lidské bingo? Mrkněte se na to v předpremiéře seriálu Krejzovi!

V seriálu Krejzovi se chystá velká rodinná oslava, což se samozřejmě neobejde bez návštěvy příbuzných. Jak takovou rodinnou sešlost přežít v duševním zdraví? Zahrajte si lidské bingo! Jak se hraje? To se můžete dozvědět již nyní v předpremiéře úterní epizody. Najdete ji v iPrima Videopůjčovně!
S lidským bingem se seznámíte v seriálu Krejzovi
S lidským bingem se seznámíte v seriálu Krejzovi
Krejzovi

reklama

Anna Vymešová slaví narozeniny, a protože ona sama je velkou organizátorkou narozeninových oslav a překvapení, ani její jubileum se samozřejmě bez oslavy neobejde. Organizace se ujme pro změnu Bára, která povolá všechny příbuzné i Anniny kamarádky.

Všem dětem, ale i mužskému osazenstvu vily Krejzových je jasné, že tohle nebude party roku a nejraději by se z ní vyvlékli. To ale Bára rázně zatrhne. Luky se se svou nechutí k oslavě svěří babičce Helence, a ta mu jako zkušená psycholožka poradí, ať si s Anetou zahrají lidské bingo.

Nečekané se stane pravdou, a lidské bingo Lukymu i Anetě oslavu skutečně o 100 % zlepší. Jen je při hře načape Jaryn, který je samozřejmě v lidském bingu přeborníkem…

Podívejte se na sestřih ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (105): Bratranec a sestřenice a lidské bingo

Kdo lidské bingo vyhraje? A provalí se celá hra? Na to se můžete podívat již nyní v předpremiéře epizody v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na její úterní televizní premiéru.

reklama

reklama