Víte, kdo je to převozník a kdo uzemňovač? Pája vám to rád vysvětlí

Pája se snaží povzbudit Danku, která je smutná z neblahého vývoje svého vztahu s Markem. Výřečný homosexuál na to má ale jasný názor. Danka prostě potřebuje převozníka. Kdo nebo co to je, to se dozvíte v další epizodě Krejzových, která startuje v úterý ve 20.15 na Primě!
Pája a Danka jsou prostě dvojka
Pája a Danka jsou prostě dvojka
Produkce

reklama

Poté, co Marek zjistil, že má syna, požádal Danku o přerušení jejich vztahu, aby si udělal pořádek v hlavě a v tom, co vlastně od života chce. Danka mu tento čas poskytla, ale po milovaném kovářovi se jí stýská. Navíc si pořád myslí, že se k ní vrátí, o čemž ale dost pochybuje její nejlepší kamarád Pája.

A pro její situaci má jasné řešení – Danka prostě potřebuje převozníka, tedy někoho, kdo jí pomůže smutné období překonat. Nevíte, co si pod tím představit?

Pája vám to vysvětlí ve videu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (35): Převozník, nebo uzemňovač

Pomůže Dance tahle taktika? To se dozvíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!