Vrátí se Danka v seriálu Krejzovi do Rádia Best? S Roubalem těžko. Nebo?

Danka Krejzová má trochu problém sehnat práci. Její kariéra v bance nevyšla, hrdost jí nedovolí vrátit se do televize. Danka je ale především rozhlasový profík… Že by se vrátila do Rádia Best? Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primě na další epizodu seriálu Krejzovi.
Vrátí se Danka v seriálu Krejzovi do rádia?
Vrátí se Danka v seriálu Krejzovi do rádia?
Krejzovi

reklama

Rádio Best bez Danky Krejzové není úplně v nejlepší formě. Prodej inzerce se nedaří, poslechovost mírně klesá. Jenže ani Dančina kariéra v televizi není taková, jak Danka doufala.

Odešla hrdě s hlavou vztyčenou, když jí Vladimír odebral pořad Mazlíčci. Sehnat práci se jí ale vůbec nedaří. Po nepříjemné epizodě na pozici bankovní úřednice to vypadá, že bude trochu pomáhat své sestře Báře s dekoracemi, ani to ale není to pravé.

Když tedy přijde nabídka od Honzy Roubala, zda by se nechtěla do Rádia Best vrátit, vypadá to jako super šance. Ale Dance Roubal zrovna dvakrát nesedl, bude proto hodně váhat, zda nabídku přijmout nebo ne…

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (91): Honza nabízí Dance práci

Jak to dopadne, kývne nakonec Danka na pracovní nabídku? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama