Z Lukyho se v seriálu Krejzovi stane učitel. Mrkněte se, jak mu kantorská profese půjde

Lukáš Dam je velmi studijně orientovaný. Proč by tedy neměl vyzkoušet také profesi učitele? Jak mu to půjde, to uvidíte již nyní v ukázce a poté v celé epizodě seriálu Krejzovi, v úterý od 20.15 na Primě.
Luky se v seriálu Krejzovi vyzkouší vyučování
Luky se v seriálu Krejzovi vyzkouší vyučování
Krejzovi

reklama

Jak se ale vlastně Luky k učení dostane? Samozřejmě bude důvodem jeho neochvějná víra v sebe sama a sebevědomí. Jeho dědovi, Janu Krejzovi odejde notebook. Luky se rovnou pustí do jeho opravy, protože je mi jasné, co se v přístroji rozbilo. Sám Krejza by ale preferoval spíš jeho opravu v autorizovaném servisu.

Jenže Lukyho neodborným zásahem Krejza přichází o možnost nechat svůj notebook opravit v rámci záruky. A protože to vypadá, že Lukyho odhad toho, co je s notebookem špatně, byl chybný, Jan Krejza bude muset zaplatit pořádnou částku za opravu v servisu. Tady na scénu vstupuje Lukyho otec, podle něhož by měl opravdu zaplatit sám Luky. Jak na ni vzít peníze? A co takhle učením?

Mrkněte se, jak to Lukymu v seriálu Krejzovi půjde:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (95): Luky učitel

Proč se na Lukyho a jeho rodiče naštvou všechny matky ze sousedství? Sledujte seriál Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!