Aleš miluje "Pilarku". A ta mu v Ohnivým kuřeti zazpívá!

Jarda se totiž nechce smířit s tím, že by měl jeho kamarád skončit coby první osadník na Marsu...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ohnivý kuře II (25) - upoutávka

reklama

Veruna má u sebe doma nastěhovaného otce a sestru. A kupodivu je z toho stále nadšená. Jenže jak začíná být vidět, jejich návštěva není zcela nezištná. Zejména z její sestry se klube pěkný ptáček. Její otec se zase prezentuje, jako že chodí na procházky a místo toho tvrdě dře, aby vydělal nějaké peníze, které jeho mladší dcera potřebuje.

Vážná nemoc?

Protože ale o svém maximálním pracovním nasazení nikomu neřekne, Veruna pojme podezření (za výtečného ponoukání od paní Hrubešové), že je její otec vážně nemocný. Nechce se jej ale ptát přímo, uchýlí se proto k skutečně kuriózní taktice.

Jarda pořád nechápe Alešovo nadšení letět na Mars. Malvína ovšem jeho zděšení nesdílí, naopak. Svého kamaráda podporuje. S tím se ale Jarda odmítá smířit, protože i když si to nepřiznává, Aleš mu svým způsobem přirostl k srdci. Chce proto uspořádat speciální večírek, který by Alešovi připomněl, co všechno má na Zemi rád.

Burák připravuje kolaudaci nového bytu. Vypadá to ale, že to moc velká párty nebude...

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

reklama

reklama