Burák má pro Verunu v Ohnivým kuřeti obrovské překvapení. Co to asi bude?

Burák stále leží v nemocnici. Vypadá to ale, že kuje jakési pikle, do nichž odmítá kohokoliv zasvětit...
Verunu čeká překvapení
Verunu čeká překvapení
Produkce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Verunu s Mikem už konečně pustili v nemocnici za Burákem. Ten vypadá dost zbídačeně, podle lékařů opravdu utekl hrobníkovi z lopaty. Z nějakého důvodu ale chce podepsat revers a odejít z nemocnice. Navíc ani nechce, aby za ním Veruna chodila do nemocnice. Cukrářka začne mít pocit, že se s ní chce snad Burák rozejít.

Ohnivý kuře II (98) - upoutávka
Ohnivý kuře II (98) - upoutávka

Manka si zoufá, že přišla o všechny peníze kvůli nepovedené investici do Viktorovy drůbežárny. Přemýšlí, jak to udělat, aby alespoň nějakou část peněz dostala zpátky.

Paní Janáková žije miminkem Soni a Leoše. Oběma nastávajícím rodičům začíná ale maminka trochu lézt na nervy. Paní Janáková má totiž pocit, že Soničku je potřeba maximálně opečovávat.

Vyšetření v Ohnivým kuřeti

Vrcholem všeho bude, když do Janových Lázní přijede sestra paní Janákové, která chce miminko vyšetřit virgulí. Svolí nakonec Soňa k tomu, nebo konečně svoji matku a tetu odkáže do patřičných mezí?

Kohout se snaží stále získat srdce Táni. Na pomoc si vzal Alenu, a ta se rozhodne změnit nejen jeho byt, ale i oblečení a celkově to, jak Kohout působí. Alena to bere opravdu jako přátelskou výpomoc, od doby, co je s Jonášem, s Kohoutem docela dobře vychází. Jenže to se má brzy změnit...

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama