Burák miluje Verunu. A v Ohnivým kuřeti jí to hezky rovnou řekne!

S Karolínou už mu to dávno neklape, ač se snažil v Ohnivým kuřeti Burák sám sebe přesvědčit o opaku. Rozhodne se proto dát svým citům volný průchod, ač možná trochu předčasně.
Ohnivý kuře II (74) - upoutávka

reklama

Burák už konečně došel k tomu, že je s Karolínou jen ze zvyku. Není to ani tolik tím, že by na něj tlačil Mike, ale že se nad celou věcí konečně zamyslel. A rozhodne se to hezky pěkně na Verunu zpříma vybalit!

Veru, já tě miluju
Veru, já tě miluju

Teď to ale bude muset vyřešit s Karolínou, a to co nejrychleji. To se ale moc nedaří, protože příležitost na podobný rozhovor se nehledá lehce.

Johana v Ohnivým kuřeti končí. Proč?

Na Kláru v Grandu vyplouvají další a další problémy, které způsobil Jiří. Aby toho nebylo málo, podává Johana výpověď, aby mohla být co nejčastěji s bratrem. Grand se tak najednou ocitá bez ředitele i bez šéfkuchařky. Klára je z toho chuděra vedle, a práce v cukrárně proto spadne na Verunu s Pavlínkou, a protože má Veruna plno práce, Pavlínku zaúkoluje, aby vytvořila speciální svatební dort. Ta bude trošku ve stresu, ale nakonec se úkolu zhostí… inu, po svém!

Něco úplně jinýho
Něco úplně jinýho

Robi se stále nemůže zbavit muže, který jej pronásleduje. Nakonec se z něj vyklube znalec umění, který má ale samozřejmě zálusk na něco speciálního, speciálního, co dokáže sehnat pouze Robi. Navíc začne Robimu vyhrožovat, že pokud mu nesežene originál jednoho známého malířského díla, udá ho na policii. Robi se tím pádem ocitá v nepříjemné situaci. Navíc má pocit, že muže nastrčil Rorejs…

Prodejce pančovaného vína
Prodejce pančovaného vína

To se ale neprokáže a vypadá to, že muž má skutečně zájem o unikátní obraz. A Robi se zase ukáže jako maximální profesionál ve svém oboru.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

reklama

reklama