Do Ohnivýho kuřete nastupuje Marika. Je to pěkné kvítko!

Sestrička kuchařky Jarky z Hotelu Grand je pořádné kvítko. Poté, co vyšla od soudu s podmínkou, kam se prý dostala blbou shodou náhod, si ji pod svoje křídla bere právě Jarka. Jen jestli neudělala chybu...
Ohnivý kuře II (40) - upoutávka

U Slepičků všichni milují Kohoutovo pivo. Jen Jarda Slepička se ho snaží trošku modifikovat, z čehož mají všichni ostatní poněkud obavy. Jarda ale všechny překvapí, protože jeho úprava je naprosto boží!

Do Janovek přijíždí sestra kuchařky Jarky Mariky. Mike jí dokonce nabídne, že by ji zaměstnal, to se ale Jarka trochu bojí, protože přiznává, že je její sestra tak trochu nezvladatelná.

Chce ji proto mít pod dohledem v Grandu a s Johanou se už pro jistotu předem domluvila, aby ji přijala.

Cigárko
Cigárko

To se ale nepovede, protože si dá cigárko hned ve skladu a Jiří ji nekompromisně vyrazí.

Jarka tedy poprosí kluky, jestli by ji přece jen nevzali. A to zase kluci klidně ano, zejména Macátko to s bývalými delikventy dobře umí.

Macátko má na delikventy čuch
Macátko má na delikventy čuch

Aleš pod vlivem Malvíny už nechce dál rozsévat své semeno. To ale Kohout neslyší rád. Rozhodne se tedy společně s Alenou zakročit. Ani jeden z nich totiž nechce přijít o výnosný byznys spojený s Alešovými potenciálními potomky. Alena rozehraje neskutečnou scénu jakožto zoufalá svobodná matka, která bezpodmínečně potřebuje Alešovu „pomoc“. Trošku se to ale nepovede….

Alena versus Kohout
Alena versus Kohout

Alenu jakožto dokonalou podnikavou ženu napadne i další řešení celé situace – Aleše by mohl zastoupit Kohout. Aby ale všechno „šlapalo“, pošle Kohouta na vyšetření, kde se osobitý kuchař dozví to, co nikdy žádný muž nechce slyšet…

Vztah Karolíny a Buráka se začíná upevňovat. Karolína má ale pořád pocit, že je pro ni Veruna soupeřka. Na Buráka proto nastraží „nevinnou“ lež, aby si jeho lásku upevnila. Jak by se na to ale Burák díval, kdyby věděl, že to, co mu prezentuje jako fotografii jeho vlastní rodiny je jen obyčejná fotka z fotobanky? 

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama