Hotel Grand už je zase na prodej. Jak to?

Leoš a Klára Tréblovi se po konzultaci se zbytkem rodiny rozhodli Hotel Grand prodat, protože na jeho správu neměli energii. Nebylo to lehké, ale nakonec se zadařilo. Nyní to ale vypadá, že Grand poputuje opět do jiných rukou.
Radek chce Grand prodat 1
Radek chce Grand prodat 1
Produkce

reklama

Leoš a Klára měli poměrně jasnou představu o tom, kolik za Grand chtějí. Tyhle peníze ale nikdo nechtěl dát. Až se objevil mladý podnikatel Radek, jehož partnerka Iveta se do hotelu zamiloval. A Radek nakonec zaplatil i onu vyšší požadovanou částku.

Okradený o všechno kromě Grandu

Jenže jak se ukázalo, Iveta byla než partnerka spíše propradná mrcha, která Radka okradla o všechny peníze a dokonce i o firmu. Jediné, co Radkovi zůstala, je tak paradoxně Hotel Grand, který vůbec nechtěl.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Grand opět na prodej

Navíc řeší problém, že nemůže vyplatit svého společníka ve firmě, kterého Iveta krádeží firmy okradla také. Rozhodne se proto Hotel Grand prodat.

Podaří se mu ale prodat jej za cenu, za jakou jej koupil? Pod cenu jít totiž nemůže, nemohl by vyplatit svého společníka...

Jak to s Hotelem Grand dopadne? Sledujte Ohnivý kuře ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

reklama

reklama