Hrubešová našla komplice pro svůj detektivní plán, Macátka! Podívejte se na to ONLINE

Paní Hrubešová si pořád myslí, že Pavel není pro Veroniku ten pravý. Zatím na to stále sbírá důkazy.
Macátko vaří
Macátko vaří

reklama

Její dosavadní komplic Burák jí dal „košem“. Když totiž paní Hrubešová Veronice vysvětlí, proč na Pavla tak nasazuje, společným hovorem se dostanou k tomu, že o tomto plánu věděl a vědomě se ho účastnil i Burák.

Poraněná důvěra

Veruna mu to teda ihned vytmaví. Burák tedy v obavách, aby nepřišel o kamarádku, z celého plánu vycouvá. Nyní ale paní Hrubešová potřebuje dalšího spojence. Překvapivě ho najde v Macátkovi!

Do Hotelu Grand se nastěhuje bratr Johany Jiří. Je to přesně ten bratr, kterého Johana natolik miluje a kvůli kterému neváhala „položit“ finále televizní kuchařské soutěže Zlatý rondon.

Milovaný bratr

Tentokrát neváhá kvůli němu obětovat i docela perspektivní rande. Navíc to vypadá, že se nám Jiříček trošku zakoukal do Kláry…

Knižní klub U Slepičků

Štamgasti U Slepičků konečně zjistí, čím se vlastně živí Kateřina zvaná Kačaba – spoluautorstvím hobby literatury. Každý tak má pocit, že by měl světu něco sdělit, ať už je to o masážích, autech nebo Rapidově milovaném fotbalu. Jediný, o kom si Kačaba myslí, že by s ním spolupráce měla smysl, je Liu. Ten ve spolupráci vidí možnost publikovat konečně svoji tradiční poezii haiku. Kačaba má ale o spolupráci trošku jinou představu…

reklama

reklama