Jak to dopadne s Leošem a Soňou po návratu Renáty? Mrkněte se na Ohnivý kuře ONLINE

Mezi Leošem a Soňou to začínalo vypadat na pěkný románek. Jenže… Renáta se jako by se nechumelilo vrátila zpět do Janových Lázních, pevně popadla Leošovy „otěže“ a s románkem je utrum. Nebo ne?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ohnivý kuře (69) - upoutávka

reklama

Leoš i Soňa si už tak trošku malovali, že Renáta zůstane pryč nadobro. Nebo o tom vůbec nepřemýšleli. Jenže Renátě došlo, o jaké peníze a o co všechny by svým dobrodružstvím s Dražanem mohla přijít, notabene když on se na ni naprosto vykašlal. Vrátila se proto do Janových Lázní s tím, že pro své manželství a rodinu udělá cokoliv a hlavně, že už všem odpustila jejich úděsné chování, kterým ji dohnali k útěku. Tohle bude moc i na Juniora.

Jako „grand“ se ukáže Mike, který musí snášet potupu od bratra, který mu do Kuřete neustále vodí Dana, ale nakonec se rozhodne pomoci Didi s projektem do školy. Kláru mu to asi ale nevrátí… Podívejte se na 69. epizodu Ohnivýho kuřete online.

reklama

reklama