Jana má smůlu. Žádná brigáda ve vinárně nebude

Protože navíc Jana z Ohnivýho kuřete není žádné nemluvňátko, neobejde se to bez řečí. To se ale se zlou potáže, protože Dáša, která její místo zabrala, je mrcha par excellence! Veruna by o tom mohla vyprávět!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jana má smůlu

reklama

Jana sice jakoukoliv práci odmítá, když se ale naskytne nabídka na to, začít vypomáhat v Robiho vinárně, rozhodne se chopit šance. Nevypadá to totiž, že by jí Veruna hodlala dát nějaké peníze z výhry a bez peněz to prostě nejde.

Dáša si džob nenechá vzít

Když už se ale nejlépe k práci „našteluje“, zjistí, že se žádné volné místo nenabízí. Místo sommeliérky už totiž dávno patří Dáše, odbornici na francouzská vína a zároveň dávné kamarádce Merylin. Jana se ale místa nehodlá vzdát a rozhodne se bojovat. Jak jinak než svým ostrým jazýčkem.

To ale netuší, s kým má tu čest. Dáša je totiž mrcha kovaná. Ač si tyhle dvě nesednou, nakonec se ale možná spřátelí a spojí… Hádejte proti komu!

Odpověď se dozvíte v úterý od 20.15 na Primě v Ohnivým kuřeti. 

reklama

reklama