Jarda Slepička se sžívá s Boženkou. Jak to v Ohnivým kuřeti dopadne?

Jarda Slepička není z Boženky úplně nadšený, má pocit, že si v hospodě, a hlavně kuchyni dělá, co chce. Jak to spolu tihle dva zvládnou?
Nová kuchařka Boženka
Nová kuchařka Boženka
Produkce

reklama

Burák si užívá to, že se mu konečně vrátila chuť. Bohužel, do Ohnivýho kuřete moc lidí nechodí. Nebýt snowboarďačky Petry, neprodali by Mike s Burákem skoro nic. Jenže Petra je v Janovkách a do Kuřete ráda zajde.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ohnivý kuře II (104) - upoutávka

Jen – neslibuje si od toho něco víc? Dost možná ano, ač si to Mike nechce připustit. Ale když už si to konečně uvědomí, rozhodne se být k Petře upřímný. Burák to ale až tak dramaticky nevidí. Je mu totiž jasné, že manželství Mikea a Kláry už nemá naději…

Božka v akci v Ohnivým kuřeti

Jarda Slepička se sžívá s novou kuchařkou Boženkou. Boženka je fortelná ženská, která se s ničím nemaže. A to jak ve vztahu k Jardovi, tak k běhu kuchyně. Jarda jí evidentně něčím imponuje, nicméně běh kuchyně u Slepičků naprosto rozhodí. Na rozdíl od běžných dvou jídel připraví rovnou tři, a navíc ještě dezert. Každý hospodský by z podobné kuchařky byl nadšený, ale Jarda Slepička ne.

Robi stále řeší Rorejse, kterého vyhodili v práce a on se přesunul na ulici před Robiho domem. Tam plánuje být ve dne v noci. Od doby, co jej vyhodili z práce, totiž nemá ani kde bydlet, a zabydlel se proto v autě hned u domovních dvěří.

Radek se probouzí po noci strávené s Janou. Jemu samotnému je to jasné, nicméně vidí to Jana stejně?

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!