A je to venku. Dan chce Kláru zpátky. Sledujte Ohnivý kuře!

Že Dan ke Kláře není citově úplně vlažný, to bylo evidentní už od prvního jejich setkání. Nyní se ale rozhodne to na Kláru „vybalit“ otevřeně. Jak se k tomu bude stavět ona? A co Mike? To uvidíte ve středeční epizodě Ohnivýho kuřete. Ve 20.15 na Primě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ohnivý kuře (55) - upoutávka

reklama

Tom a Anča začínají natvrdo rozjíždět akci s odkoupením hotelu Grandu. Tom si přeje, aby do toho Anča konečně pořádně „šlápla“.

A když to tahle bývalá kurtizána pořádně rozjede, je Karel Trébl naprosto lapen v jejích osidlech. S hotelem Grand to zkrátka dopadne ještě hodně zajímavě!

Jarda na sobě maká!

Jarda Slepička pokračuje ve svých fyzických aktivitách, i když si jeho kamarádi myslí, že by ho to mohlo spíš zabít než zlepšit postavu. Komplikovat situaci začíná i fakt, že Jarda se strašně snaží všechno ututlat před Malvínou a svojí sestrou. Manka ovšem začíná něco tušit. I když je to něco zcela jiného než skutečnost.

A Dan "maká" do Kláry

Didi s Danem se konečně vrátí zpátky z Kanady do Janových lázní. Didi je nadšená, a už dokonce plánuje, kterak se do Kanady odstěhuje a bude tam studovat střední školu. Co je ovšem horší, přeje si, aby tam s ní a Danem jela i Klára. A ani Dan se nijak nebude tajit tím, že o Kláru a celou rodinu má zájem.

Ač si myslí Jarda a všichni cokoliv, Malvíně se svalovci jako Aleš nelíbí. Ona miluje svého Jardu. Podle Manky má ale poškozená spíš nějaká mozková centra estetiky… Jarda si také naposledy zkusí vystřelit z Aleše kardamomovým speciálem, ale když se jeho zlomyslnost i tentokrát mine účinkem, už se na to snad do budoucna vykašle…

Dívejte se ve středu ve 20.15 na Primě na Ohnivý kuře!

reklama

reklama