Kdo nakonec vyřešil šikanu Olíka? Tomu neuvěříte! Podívejte se ONLINE na Ohnivý kuře

Olík poslední dobou „dělal“ samé problémy. Jak se ale ukázalo, vše pramenilo z toho, že ho ve škole trápí několik spolužáků. Tomu je už naštěstí konec…
mlejnková vše vyřeší
mlejnková vše vyřeší

reklama

Jeho spolužák Miloš totiž vlastnil jakési kompromitující video s Olíkem jakožto hlavním aktérem. A za to, že jej nezveřejní, vyžadoval po Olíkovi různé věci. Aby mu napsal úkol, ukradl někomu svačinu nebo třeba školní pomůcky. Když ho ale načapala paní učitelka, jak se snaží ukrást vycpanou sovu, usoudila, že je zle a jala se vše řešit s rodiči.

Šikana ani agrese nic nevyřeší

Je to ovšem paní Mašlíková, která se stane svědkem Olíkovy šikany, a rozhodne se zakročit – dát Olíkovi lekce sebeobrany. Ani když se do této akce zapojí štamgasti z hospody, úspěch nemá.

A Jardův plán, aby začal jeho syn šikanovat sám někoho jiného, a získal si tak respekt ostatních, nebude úplně fungovat. Vše nakonec rozsekne Mlejnková, která je adoptivní matkou Miloše!

Nelítostná konkurence

Problémy řeší i Liu. Lidé k němu přestávají chodit nakupovat. Proč? Protože mu ve městě vyrostla konkurence. A světe div se, je to syn jeho kamaráda. Ten si ale odmítá brát jakékoliv servítky a Liův byznys chce nelítostně zničit…

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!