Když se rodiče dozvědí, že partner jejich dcery je ROZVEDENÝ, bude to mela!

Leoš už nějakou dobu žije se Soňou a v poslední době žije dokonce s ní a jejími rodiči u nich na statku.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rozvedený budoucí zeť

reklama

Od doby, co se u něj začal projevovat syndrom vyhoření, je pro něj manuální práce na statku doslova pohlazením pro duši. A dokonce i Sonin otec jej začíná brát jako budoucího zetě.

Ačkoliv to Leoš nezamlčoval, není si nicméně otec vědom, že je Leoš rozvedený. Když se to tedy dozví, totálně to s ním zacloumá. Rozvedeného chlapa pro svoji dceru, to by tak hrálo! A rozhodne se naprosto ukončit veškeré přátelské styky, a Leoše dokonce vyhodí z domu. 

S podobným radikálním přístupem nesouhlasí ani Soňa, ani její maminka, jenže nic naplat. Slovo "starého Janáka" platí. Obě ale doufají, že se jim otce podaří obměkčit. 

Alena Mihulová coby maminka Soni
Alena Mihulová coby maminka Soni

V úterý ve 20.15 se na obrazovkách v Ohnivým kuřeti poprvé objeví coby maminka Soni Alena Mihulová.

Paní Janáková je klasická tchyně, která se snaží svojí dceři pomáhat, a tím vlastně ničí její vztah. Snaží se pečovat a myslí to vlastně dobře, akorát se vedle toho nedá žít. 

Žena, která snáší cholerického Janáka a miluje svojí dceru. A tolik jí přeje, aby byla šťastná. Tak jí prostě k tomu štěstí za všech okolností pomáhá. Uklízí, i když ji o to nikdo neprosí! Vaří, přestože to po ní nikdo nechce. Je tak starostlivá, že se bojíte, aby vám po ránu nepřinesla kakao do postele a tak raději vynecháte sex...

reklama

reklama