Klára má narozeniny. Stalker jí ale ani teď v Ohnivým kuřeti nedá pokoj

Vše se bude točit kolem velmi podivných dárků, které Klára dostane....
Ohnivý kuře II (41) - upoutávka

reklama

Klára slaví narozeniny, už od samého rána ji čekají jen samá překvapení v podobě různých dárků.

Rocková děva

Netuší ale, od koho některé dárky dostala. A překvapivě to budou dárky, ve kterých je až podezřele podobná snowboarďačce Petře. Jenže kdo jí je mohl darovat?

Od Mikea totiž rozhodně nejsou, ten pro Kláru uspořádal speciální swingovou párty, kde se budou všichni skvěle bavit.

Královna swingu

Logické vysvětlení

V televizi právě začínají běžet upoutávky na soutěž, kde figurují Slávka a Veruna jako matka s dcerou. A lidé v Janových Lázních se začínají vyptávat. Nebyla by to ale Slávka, aby neměla po ruce vysvětlení jasné jak facka:

Vy jste si vzala jejího tátu

Na obě dvě se ale řítí další problém, natáčecí štáb se chystá projít celé Janovky a poptat se místních, co by jim povyprávěly o „dceři a mamince Slávce a Veronice“. Tak tohle zavání průšvihem!

Slávka se proto odhodlá k monstrózní akci – pozve Dušana, otce Veruny na rande. Když už mají být v televizi spolu coby manželé, je přece třeba trochu se sblížit.

S Dušanem na líbánkách

U Slepičků se řeší jediné – zakázka na výrobu piva, kterou její zadavatel navzdory malému kiksu neodmítl. Všichni včetně Malvíny mají pocit, že by bylo dobré, aby se problém, který zapříčinila Mašle, neopakoval, a proto by bylo fajn najmout na výrobu piva a výpomoc někoho dalšího. Jarda to ale rezolutně odmítá, domnívá se totiž, že tuhle práci by zastal nejlíp sám. To si ale nikdo kromě něho nemyslí….

O Marice si Macátko pořád myslí, že je kriminálnice, co patří do báně. Mike a Burák si to samozřejmě nemyslí, jenže když se na place začnou ztrácet peněženky, i oni začnou mít trochu podezření…

Opravdu Marika okrade hosty? A od koho Klára dostává podivné dárky? Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

reklama

reklama