Kohout zažije v Ohnivým kuřeti řadu odmítnutí. Bude vám ho líto!

Že by začaly mlít boží mlýny a Kohoutovi se konečně vrátí to, jak se za celá léta choval k ženám? Úterní Ohnivý kuře vám to ukáže.
Kohout má smůlu
Kohout má smůlu
Produkce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ohnivý kuře II (85) - upoutávka
Ohnivý kuře II (85) - upoutávka

Didi je na Danově svatbě, Klára přemýšlí, že by jí zatím udělala nový pokojíček, o kterém sní. Mike bohužel nemá čas, aby Kláře pomohl, takže na to bude chudák holka sama. Mezi ní a Mikem to začíná trošku skřípat, Mike totiž na Kláru nemá vůbec čas a nedodrží nic, co jí slíbí…

Rozchod v Ohnivým kuřeti

Leoš má doma tichou domácnost. Od doby, co se Alois a Arnošt rozhodli odstěhovat z města, má doma zase „nakýblovanou“ paní Janákovou. Tohle je totiž podle ní rozchod.

Tohle je rozchod
Tohle je rozchod

Soňa navíc klade Leošovi za vinu rozchod její matky. To Leoš nemůže nechat jen tak a rozhodne se zakročit a dát Arnošta s paní Janákovou opět dohromady. Nebude to ale jednoduché a pro Leoše to bude mít dalekosáhlé důsledky.

Pája má utrum. Nebo Merylin?

Merylinin stylista Pája má pro nadšenou módní návrhářku skvělou zprávu – domluvil jí spolupráci s Renatou Kohoutovou, stylistkou, která obléká ty největší celebrity. Jenže Robimu se tenhle nápad moc nezamlouvá. Robi chtěl z Janovek odjet před nedávnem, teď už se ale do Prahy hnout nechce. Tohle vypadá na pořádný partnerský spor. Robimu dokonce nebude qani vadit snížit se ke lži, aby se Páji zbavil.

Poslední Pájovo slovo
Poslední Pájovo slovo

Jenže Pája překvapí, nenechá ze sebe dělat blázna. Že by to byl on, kdo bude mít nakonec poslední slovo?

Chudák Kohout

Kohout si užívá konec „manželství“ s Alenou. Jak to ale vypadá, pšenka mu nepokvete. Žádnou ze svých „dam“ nemůže sehnat. Vypraví se dokonce lovit do místních rybníčku, to se mu ale vymstí!

Dáša utře Kohouta
Dáša utře Kohouta

Ve finále by snad byl rád i za Alenu. Ale ouha, ta mu dá košem. Tohle musíte vidět. Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na Ohnivý kuře.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama