Liu to v pití piva natře štamgastům od Slepičků. Dívejte se na Ohnivý kuře

Liu se pořád domnívá, že Vietnamec do české hospody nepatří. Když se ale konečně štamgastům z hospody podaří pozvat Liua "na jedno", nepřestanou se divit, co vietnamský obchodník všechno vydrží! Dívejte se na Primě ve středu od 20.15 na Ohnivý kuře!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ohnivý kuře II (2) - upoutávka

reklama

V domě Kláry a Mikea nefunguje kotel, takže cvakají zimou zuby, ještě že se už Didi stěhuje na internát. I když se Mike snaží vše zajistit, kombinovat vysilující práci, spravování franšíz a ještě opravy domu, to prostě nejde.

Hany se stěhuje do Prahy k Martinovi, má ale obavy o tátu, který v Janovkách zůstane sám. Požádá proto štamgasty od Slepičků, aby ho občas vytáhli na pivo. To se ale Liuovi nechce.

Mike je pryč

V Grandu mají pěkně napilno, Burák jim vypomáhá, ale Juniora nakonec napadne, že by mohl část zájezdu, se kterým nepočítali, poslat do Ohnivýho kuřete. Jenže to bude teprve tóčo, Mike v Kuřeti není a zaskakuje za něj jen Macátko a číšník. A zvládnout takhle čtyřicet obědů, to nebude legrace. A kde je tedy Mike? Ten se snaží domluvit novou franšízu. Jenže to z nějakého důvodu zapírá Burákovi.

Nakonec podaří Liua zlanařit. A to budou štamgasti koukat, jak pivka do něj budou padat. Bohužel se ale prokecnou, že se vsadili o tom, kolik Liu vydrží. To ho samozřejmě popudí, protože si myslel, že ho pozvali jako kamaráda, a odejde. Jenže to by to nesměli vidět Jarda a Malvína, která je donutí, aby se šli Liuovi omluvit. A ten si jejich omluvu pořádně užije!

Sestra je prostě sestra

Junior dostane nabídku pracovat v luxusním londýnském hotelu. Má ale bohužel pocit, že v Grandu to jeho otec bez něj nezvládne a reálně zvažuje, že nabídku odmítne. To ale zase odmítne Klára nechat dopustit. 

reklama

reklama