Macátko à la Vietnam. Sledujte ho v Ohnivým kuřeti

Pan Macátko se naplno vrhl do své nové kariéry ve vietnamském bistru. Od pravého Vietnamce byste ho těžko poznali!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ohnivý kuře II (22) - upoutávka

reklama

Manka se těší na třídní sraz se spolužáky po letech, který pořádá u sebe v hospodě. Je to pro ni rozptýlení v jinak monotónním soužití s Ferdou. Ten jí navíc vyzná lásku, bohužel tím nejhorším způsobem a notabene před bývalým spolužákem, na kterého si Manka dělala tak trošku zálusk.

Vztah zkrátka neklape, ale vidí to tak asi jen Manka. Ferda by totiž chtěl další dítě, o čemž Manka nechce ani slyšet. Když jí Kohout nabídne, aby za něj na pár dní zaskočila v kuchyni, „hrábne“ po tom všemi deseti. Být doma s dítětem a Ferdou, to totiž není nic pro ni.

Nový ředitel se toho "nebojí"

Jiřík se už zabydlel na postu ředitele hotelu. Jak je vidět, nejde mu ale ani tolik o práci, ale spíše o to udělat dojem na Kláru. S tím ale kategoricky nesouhlasí jeho sestra Johana, podle níž by měl dát od Mikeovy manželky ruce pryč.

Kláře se dokonce vyzná z lásky – před orchestrem v zahradě. A Klára vybouchne! Na tohle není zvědavá.

Nový pomocník

Liu poprosil Buráka, aby mu na vaření „půjčil“ Macátka. Karolína je na něj totiž až příliš hrrr. To ovšem netuší, že s Macátkem si moc nepomůže.

Macátko má snahu nabídnout ve vietnamském bistru nejen autentickou kuchyni, ale i nějakou tu exotiku. Když se ale navlékne do tradičního vietnamského oblečení, bude to spíš k smíchu.

Hrubešová se Veruně plete do života

Paní Hrubešová pořád řeší, jestli je Veruna ohledně mužů a vztahů s nimi v pohodě. I když se ji snaží Veruna přesvědčit, že ano, Hrubešová tomu odmítá věřit a čím dál víc se cukrářce „montuje“ do života. Naprosto to přepískne, když do cukrárny pozve Marka. To už Veronika doslova vybouchne a vyhodí Hrubešovou z cukrárny.

Na Ohnivý kuře se dívejte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

reklama

reklama