Macátko chce pro Mikea v Ohnivým kuřeti terapii. V depce ale skončí všichni ostatní

Mike je totiž sice po rozchodu s Klárou, ale celou záležitost zvládá docela sportovně. Ono také, co jiného mu zbývá?
Macátko má plán
Macátko má plán
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Macátko má pořád pocit, že Mike není s rozchodem s Klárou úplně srovnaný. Vymyslí proto, že by Mike potřeboval terapii a požádá Buráka, aby Mikea na terapii dotáhl. Jenže Burákovi je jasné, že Mike a terapie nejde dohromady. Do terapie jej tedy budou muset dotlačit mírnou lstí. Jen aby to ale bylo ku prospěchu věci.Ohnivý kuře II (101) - upoutávka

Soňa je „na prášky“ z svojí matky. Paní Janáková má totiž pocit, že Soňa by kvůli svému těhotenství by neměla vůbec chodit ani vykonávat žádnou práci. Pokud se ale ke své dceři takto ochranitelsky i nadále, existuje jisté riziko, že ji Soňa začne nenávidět.

Celá situace ale bude mít nečekané řešení, které prospěje všem zúčastněným, kterými budou Leoš, Soňa a překvapivě Renáta.

Spolek Soňa – Renáta
Spolek Soňa – Renáta

Radek se Svěceným zjišťují, že obměna jídelního lístku moc nezabrala, hotel sice vydělává, ale je v podstatě na stejných číslech jako předtím. Radek by se rád vrátil k původnímu konceptu, o tom ale Svěcený nechce slyšet. Podle něj je třeba začít pracovat na propagaci. Protože ale na marketing nejsou žádné peníze, vyrazí Svěcený přímo do akce.

Jarka válí
Jarka válí

Jarda Slepička řeší, že Kohout nepřišel včas do práce, aby zaskočil za Manku. Jenže na Kohouta má Jarda poměrně dobrou páku, a to Táňu.

Tragéd u výčepu
Tragéd u výčepu

Faktem ale zůstává, že Slepičkovi potřebují pomoc, protože situace bez Manky se nedá dlouhodobě zvládat. Jenže Jardovi žádný kuchař nevoní. A kdo by mu voněl, ten nemá čas...

Jak to dopadne? Sledujte Ohnivý kuře v úterý od 20.15 na Primě!

Reklama
Reklama