Mezi Mankou a Ferdou je to definitivní konečná. Podívejte se na Ohnivý kuře ONLINE

Viděli jste úterní epizodu Ohnivýho kuřete? Pokud ne, podívejte se na ni online, je totiž na co se dívat!
Manka a rodina
Manka a rodina

reklama

Manka se totiž konečně rozhoupala k tomu ukončit svůj vztah s Ferdou. Usoudila totiž, že nemá smysl v něm setrvávat, když k Ferdovi necítí nic jiného než přátelství. Jenže Ferda to na konec manželství zdaleka nevidí, naopak by s Mankou rád ještě povil jednoho potomka. To ale Manka naprosto odmítá.

Trapas za trapasem

Ferda se ale s koncem jejich vztahu nemíní smířit a neustále se snaží v Mance probudit lásku, nebo alespoň sympatie. Bohužel na to „jde“ úplně špatně. Ať už volí pěvecké vyznání nebo převtělení do charizmatického elegána ála Béda, je všem spíše pro smích a Mance pro zlost.

Všem pro smích je i Macátko. Ten se totiž konečně rozhodl splnit si svůj sen a mít kuchařský pořad. Tedy alespoň na internetu. Jenže lidé si jeho kanál nehledají kvůli skvělým receptům, ale kvůli tomu, že v prvním pilotním videu Macátko působí jako totální exot. Jenže on sám si toho není vědom a myslí si, že čím více shlédnutí, tím lépe. A na naléhání Mikea s Burákem, aby video smazal, neslyší… Tohle bude pořádný trapas!

Nový styl

Jiří v Grandu rozjede nový styl – velkou kuchařskou show přímo v restauraci, a to i přes výslovný zákaz Kláry. Bude to fungovat, nebo Grand naopak ztratí svoji klientelu?

reklama

reklama