Na Leoše se v Ohnivým kuřeti chystá další pecka od rodiny Janákových

Z paní Janákové a Arnošta už má Leoš osypky. Jenže to ještě netuší, co se na něj chystá!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ohnivý kuře II (68) - upoutávka

reklama

Mezi Burákem a Karolínou to začíná poněkud skřípat. Karolína má pořád dost plnou hlavu Luky, a Burák? Ten chvílemi svoji partnerku nemůže ani cítit. Všímají si toho už dokonce i Mike a Macátko. A navíc je očividné, že tento postoj Burák zastává výhradně ke Karolíně, zatímco k někomu jinému (Veruno?) se chová ale úplně jinak.

Tetička Helenka na cestě

Na Leoše se chystá další nálož Janákovic vypečené rodinky. Teta Helena! A sestra paní Janákové, jakkoliv ji Soňa miluje, je ještě větší „éro“ než sama paní Janáková. Leoš se tedy má na co těšit! Hlavně se obává toho, aby náhodou i tetička nechtěla bydlet v jeho bytě vedle paní Janákové s Arnoštem. Všichni ho ale ujišťují, že Helena je v Janovkách jen na skok…

Leoš bude nicméně za chvíli vyveden z omylu. Noc v jeho bytě totiž stráví nejen teta Helenka, ale dokonce i celá její rodina včetně dvou dětí. To už na Leoše bude moc a přestěhuje se na noc k Robimu. Nakonec mu to ale přinese nečekané možnosti do budoucna!

Soňa je tvrdá

Jenže už i Soně tenhle způsob života pomalu přestává vyhovovat a zachová se nečekaně „nemamánsky“.

Kohouta má kolem prstu dokonale omotaného Alena. Ne že by mu to vyhovovalo, jenže když dluží peníze, nic nenadělá…

Svůdník Denisa

Na Pavlínku v cukrárně čeká zásadní úkol, bude poměrně dlouho sama v cukrárně, protože Veruna má velké pojíždění s rozvozy dortů. A dočká se jednoho nehezkého překvapení!

Veruna jí ovšem s nežádoucími nápadníky pomůže, respektive Pavlínce poradí, jak se bránit. Jedna dobře mířená rána dortem přímo do obličeje, ta odradí každého. Jenže Pavlínka si její radu vezme až příliš k srdci a dort přistane na obličeji někomu zcela nesprávnému.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

reklama

reklama