Ohnivý kuře: Jak donutit Trébla prodat hotel? Přece přes ženskou!

Renáta, Robert Dražan, mafián Tom i Junior mají jeden společný cíl. Donutit prodat Karla Trébla hotel nebo jeho podíl firmě, kterou vlastní Tom. Vzhledem k jistým okolnostem se to ale jeví jako věc nemožná. Až do momentu, než se objeví jedna velmi atraktivní dáma... Sledujte Ohnivý kuře v pondělí ve 20.15 na Primě.
Ohnivý kuře (51) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trébl totiž k Tomovi chová absolutní averzi, protože už se mu ho jednou podařilo prohlédnout jeho společení s Renátou. Tak se tedy rozhodne na věc jít jinak, vybrat falešného ředitele zahraniční firmy, kterému by Trébl hotel prodal. A protože všechno funguje lépe přes ženu, rozhodne se sehnat si ji sám. Renáta ale moc spokojená nebude:

Šlapka z Alcronu
Šlapka z Alcronu

Úplně největší veselo bude ovšem U Slepičků. Fitness trenér Aleš totiž obrátí jejich život doslova vzhůru nohama. Ale co by Jarda pro blaho své ženy neudělal, že...:

Jarda do půl těla
Jarda do půl těla

Nakonec se ukáže, že Aleš asi nebude tak špatný. Díky svému zdravému životnímu stylu se společně se svými přáteli stane prvním nefalšovaným milovníkem Jardova kurkumového speciálu!

Kurkumový speciál
Kurkumový speciál

A Klára konečně seznámí Mikea s Danem. Jejich premiéra proběhne sice v Ohnivým kuřeti, druhé setkání ale bude daleko ostřejší – na rodinném obědě v Grandu ve společnosti Renáty. Kdo koho víc utře? 

Sledujte Ohnivý kuře v pondělí va 20.15 na Primě!

Reklama
Reklama